Whisky Tullamore D.E.W.
search
  • Whisky Tullamore D.E.W.

Whisky Tullamore D.E.W.

299,90 zł
Brutto

cena 299,90

Ilość

Whisky Tullamore D.E.W. to wyjątkowy trunek, który swoje korzenie ma w sercu zielonej wyspy. Wywodzi się z irlandzkiej miejscowości Tullamore, gdzie tradycje destylacji sięgają XVII wieku. Whisky ta jest wyrazem bogactwa irlandzkiej kultury i historii, a jej unikalny smak wynika z wieloetapowego procesu produkcji, który łączy w sobie najlepsze cechy. Tullamore D.E.W. to marka o długiej i bogatej historii, która z dumą kontynuuje dzieło swoich założycieli, dążąc do perfekcji w każdym aspekcie produkcji. Dla fanów dobrych trunków mamy również whisky Talisker.

Proces produkcji – sekret doskonałości

Whisky Tullamore D.E.W. wyróżnia się na tle innych trunków dzięki swojemu unikalnemu procesowi produkcji. Kluczowym etapem jest potrójna destylacja, która sprawia, że whisky zyskuje niezwykłą gładkość i delikatność smaku. Wykorzystanie trzech różnych rodzajów beczek do leżakowania – amerykańskich dębowych beczek po bourbonie, hiszpańskich beczek po sherry oraz beczek po rumie – nadaje trunkowi bogaty, wielowymiarowy smak oraz złocisto-bursztynowy kolor. Szlachetny charakter whisky Tullamore D.E.W. podkreśla fakt, że każda butelka zawiera mieszankę starannie wyselekcjonowanych destylatów, które dojrzewają przez co najmniej 3 lata.

Degustacja i parowanie – odkryj smak Tullamore D.E.W.

Whisky Tullamore D.E.W. to trunek, który warto degustować z należytym szacunkiem dla jego tradycji i jakości. Zwróć uwagę na bogaty aromat, wyczuwalne są w nim nuty wanilii, toffi, owoców oraz dębu. W smaku alkohol jest aksamitny i wyjątkowo gładki, z subtelnymi nutami słodyczy, przypraw oraz długim, satysfakcjonującym finiszem. Whisky Tullamore D.E.W. doskonale komponuje się z przekąskami takimi jak ser, czekolada czy orzechy, a także sprawdzi się jako składnik wyrafinowanych koktajli.

Opis

Pojemność (ml)
700
GMB 2k Galeria Alkoholi na Facebooku Oferta B2B Oferta weselna keyboard_arrow_up