Wódki

Wódki

Czysta wódka jest trunkiem, który najczęściej wybiera się na wielu rodzinnych imprezach. W naszej hurtowni 2K Galeria Alkoholi proponujemy wysokoprocentowe napoje takich marek, jak Wyborowa, Stock, Ogiński, Pan Tadeusz, Stumbras czy Bocian. Tym, co wyróżnia naszą hurtownię na tle innych, jest atrakcyjna cena wódki i możliwość zakupu online z szybkim czasem realizacji zamówienia.

Jaką wódkę wybrać?

Wybór tego klasycznego trunku zależy tak naprawdę od upodobań konesera. Na podstawie naszego doświadczenia możemy wyróżnić najpopularniejsze marki, jakimi są:

  • wódka Pan Tadeusz – od ponad 20 lat gości na stołach Polaków w trackie ważnych uroczystości. Wyróżnia się doskonałym aromatem i świeżym smakiem. Wszystko to jest możliwe dzięki starannej selekcji ziaren żyta i pszenicy, które pochodzą z polskich pól. Spirytus żytni to złożona struktura nadająca trunkowi naturalnej słodyczy. Spirytus pszeniczny wpływa z kolei na świeży, zbożowy smak.
  • wódka Ogiński – kolejna znana i ceniona propozycja. Powstaje z ziaren kukurydzy, dzięki czemu ma charakterystyczny smak i aromat. W trakcie produkcji poddawana jest wielokrotnemu procesowi filtracji, przez co zyskuje łagodniejszy smak, pozbawiony silnych nut aromatycznych.
  • biała wódka Bocian – czołowy polski wyrób wśród alkoholi, który łączy tradycję i wiedzę klasycznego gorzelnictwa z nowoczesną produkcją. Wytwarzana jest z ziaren zbóż pochodzących z Wielkopolski, filtrowana przez dyski węglowe, wyróżnia się łagodnością, nutą słodyczy i przyjemnym zbożowym aromatem. Oryginalna butelka z długą, wąską szyjką zapewnia z kolei wygodę konsumpcji w trakcie każdej eleganckiej uroczystości.
  • wódka Stock – znajduje się w czołówce najlepiej sprzedających się trunków w Polsce. To klasa premium, która poddawana jest sześciokrotnej destylacji i procesowi filtracji na zimno. Główny składnik stanowi jęczmień. W smaku Stock jest bardzo szlachetny o charakterystycznym smaku i zapachu, który może kojarzyć się z bimbrem.
  • wódka Stumbras – tradycyjny wyrób, który zdobywa pochlebne opinie nie tylko za smak, ale też ze względu na wzornictwo. Ma estetycznie wykonaną butelkę, we wnętrzu której umieszczono prawdziwy kłos zboża, który prezentuje się widowiskowo.

Bez względu na to, którą wódkę wybierzesz, w 2K Galerii Alkoholi oferujemy najlepsze jakościowo trunki.

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-12 z 21 pozycji

Aktywne filtry

GMB 2k Galeria Alkoholi na Facebooku Oferta B2B Oferta weselna keyboard_arrow_up