Blog

 • Jak oszacować ilość alkoholu na imprezę okolicznościową?
  Jak oszacować ilość alkoholu na imprezę okolicznościową?

  Planowanie udanej imprezy okolicznościowej wiąże się z szeregiem istotnych kwestii, wśród których nie sposób pominąć odpowiedniego doboru asortymentu alkoholowego. Wybór właściwej ilości oraz rodzaju trunków ma kluczowe znaczenie dla satysfakcji gości i panującej atmosfery.

  Czytaj dalej
 • Po czym poznać dobre wino?
  Po czym poznać dobre wino?

  Wino to popularny napój, którym od wieków cieszą się ludzie na całym świecie. Wiedza, jak rozpoznać dobry napitek, może być trudnym zadaniem, zwłaszcza dla początkujących. Warto bliżej poznać dostępne rodzaje wina, znaczenie rocznika i czego szukać w dobrej butelce.

  Czytaj dalej
 • Czy alkohol to dobry pomysł na prezent?
  Czy alkohol to dobry pomysł na prezent?

  Wybór odpowiedniego prezentu to nie lada sztuka. Niektórzy decydują się na sprawdzone rozwiązania, inni na te nietypowe. Alkohol może się zaliczać do obu kategorii. Żeby był to trafny wybór, należy brać pod uwagę kilka kwestii, takich jak okoliczności i preferencje obdarowywanej osoby. Warto też pamiętać, że nie każdy rodzaj alkoholu nadaje się na prezent. Przed podjęciem decyzji, należy rozważyć wszystkie za i przeciw.

  Czytaj dalej
 • Kiedy warto się zdecydować na zakup alkoholu w hurtowni?
  Kiedy warto się zdecydować na zakup alkoholu w hurtowni?

  Nie od dziś wiadomo, że zakupy hurtowe są bardziej opłacalne, niż detaliczne, szczególnie jeżeli jest potrzeba nabycia większej ilości towaru, np. na imprezę. Nie inaczej jest z alkoholem. Organizatorzy wesel, imprez firmowych, czy innego rodzaju przyjęć, chętnie korzystają z ofert hurtowni. Daje to możliwość zmniejszenia budżetu, nie obniżając jednocześnie jakości podawanych napojów procentowych.

  Czytaj dalej
 • Czym się kierować przy wyborze alkoholu na przyjęcie weselne?
  Czym się kierować przy wyborze alkoholu na przyjęcie weselne?

  Planowanie przyjęcia weselnego wiąże się z podjęciem ważnych wyborów, takich jak: wynajem sali, wybór zespołu lub DJa, ale także zakup odpowiedniego alkoholu. Istotna jest nie tylko jego ilość, ale także rodzaj. Ciężko wyobrazić sobie stół weselny bez wódki, czy szampana. Jednak coraz bardziej popularne stają się inne rodzaje alkoholi, whisky, miody, a nawet piwa. Warto wiedzieć, czym się kierować wybierając procentowe napoje na swoje wesele.

  Czytaj dalej
 • Jaki alkohol można pić przy nietolerancji glutenu?
  Jaki alkohol można pić przy nietolerancji glutenu?

  Nietolerancja glutenu i celiakia wymusza na takich osobach wprowadzenie specjalnej diety i regularne kontrolowanie składu kupowanych produktów. Dotyczy to także alkoholi. Nawet tych naturalnie pozbawionych glutenu. Warto wiedzieć, jakie rodzaje alkoholi wysoko- i niskoprocentowych może kupić osoba z nietolerancją glutenu. I na co szczególnie zwrócić uwagę w ich składzie.

  Czytaj dalej
 • Kiedy jest najlepszy moment na zakup alkoholu na wesele?
  Kiedy jest najlepszy moment na zakup alkoholu na wesele?

  Elementem, który często pojawia się na stole weselnym jest różnego rodzaju alkohol. Wódka, szampan, wino, whisky, czy nawet piwo. Wiele osób nie wyobraża sobie zabawy weselnej bez alkoholu. Dlatego para młoda stara się jak najlepiej zadbać o potrzeby gości. Kiedy i w jaki sposób zakupić alkohol na wesele? Na jakie rodzaje alkoholu warto się zdecydować?

  Czytaj dalej
Showing 1 to 7 of 7 (1 Pages)
GMB 2k Galeria Alkoholi na Facebooku Oferta B2B Oferta weselna keyboard_arrow_up