Whisky Jameson

Whisky Jameson to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych na świecie irlandzkich trunków. Jego historia sięga XVIII wieku, kiedy to John Jameson założył destylarnię w sercu kraju. Dzięki nieustannemu dążeniu do perfekcji i dbałości o szczegóły marka zdobyła uznanie miłośników whisky na całym świecie. Whisky Jameson wyróżnia się łagodnym smakiem oraz charakterystycznym aromatem, który zawdzięcza procesowi potrójnej destylacji oraz starzeniu się w beczkach z białego dębu.

Rodzaje whisky Jameson i ich cechy

W ofercie marki Jameson można znaleźć różnorodne rodzaje whisky, zaspokojące gusta zarówno początkujących, jak i zaawansowanych degustatorów. Wśród nich warto wymienić klasyczny Jameson Irish Whiskey, stanowiący podstawę asortymentu oraz doskonały punkt wyjścia dla tych, którzy chcą poznać smak irlandzkiego trunku. Dla bardziej wymagających klientów dostępne są także inne wersje. Jeśli chcesz spróbować nieco innego alkoholu, być może posmakuje Ci koniak Gautier.

Sposoby degustacji i serwowania whisky Jameson

Whisky Jameson, jak każdy szanujący się trunek, ma swoje zasady serwowania i degustacji, które pozwolą w pełni docenić jego walory smakowe. Najlepiej podawać go w szklankach przeznaczonych do whisky, umożliwiających swobodne krążenie aromatów. Whisky Jameson można pić zarówno czystą, jak i z dodatkiem wody czy kostek lodu, które uwalniają dodatkowe nuty smakowe. Warto również spróbować klasycznych koktajli na bazie tego trunku, takich jak Irish Coffee czy Whiskey Sour.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
GMB 2k Galeria Alkoholi na Facebooku Oferta B2B Oferta weselna keyboard_arrow_up