Wódka

Tradycyjnie podstawowy alkohol weselny. Wznosi się nim toasty, wypija za zdrowie, rozdaje na bramach i w konkursach, a nawet wita się nim Młodych na sali.
Rodzajów wódek jest kilka, marek jeszcze więcej. Warto postawić na sprawdzone od lat klasyki albo po prostu wybrać to, co Wam smakuje najbardziej. Jeśli zależy Ci na pięknym wyglądzie stołów, zwróć też uwagę na wygląd butelki. Chociaż sumarycznie wyjdzie drożej, to lepiej kupić butelki po 0.5 litra, a nie te większe – są one wygodniejsze do nalewania i szybciej zostaną opróżnione, niż się nagrzeje.
Ile kupić wódki na wesele ?
Zasada jest prosta:
0,5 litra na każdą osobę dorosłą + 10% rezerwy

Wino

Wiele Młodych Par poza wódką tworzy jeszcze dodatkowy stół, na którym pojawia się wino. Staje się to alternatywą dla osób, które nie lubią ciężkich trunków, a chciałby jednak wypić coś mocniejszego. Warto zadbać o to, aby pojawiły się różne wina tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Zatem kupcie wino białe, czerwone, różowe, wytrawne, półsłodkie, słodkie. W przypadku wina przyjmuje się zasadę 1 butelka wina na 2 osoby.

Inne alkohole

Pary Młode organizując wesele potrafią zaszaleć również w kwestii alkoholi i wówczas na weselu pojawia się kilka rodzajów różnych trunków: whisky, nalewki, likiery, gin. Zalecamy jednak umiar w różnorodności alkoholi, więcej nie zawsze znaczy lepiej. Co prawda alkohol ma długą datę przydatności i to co się nie zużyje na weselu, będziecie mogli wykorzystać na innych rodzinnych imprezach.Zastanówcie się więc, co Wy lubicie pić i po co chętnie sięgają Wasi goście, i na podstawie tego podejmijcie decyzję.

2k Galeria Alkoholi na Facebooku Oferta B2B Oferta weselna keyboard_arrow_up